LED Straßenbeleuchtung
DEHN chrání LED

Koncepty přepěťové ochrany pro pouliční LED osvětlení

LED technologie má dlouhou životnost, což znamená méně údržby a nižší náklady.

Mnoho obcí a veřejných služeb v současné době provádí modernizaci pouličního osvětlení. Ve většině případů dochází k výměně tradičních světelných zdrojů za LED technologii. Proč k výměně dochází právě nyní? Důvodů je celá řada: dotační programy, energetická efektivita nebo vyřazení některých světelných technologií z trhu a samozřejmě menší počet údržbových prací při používání světelných LED zdrojů.

Lepší ochrana drahých technologií

LED technologie má spoustu výhod. Ve srovnání s tradičními světelnými technologiemi však vykazuje nižší odolnost proti přepětím, a romě toho je jejich výměna dražší. Praxe při analýze škod způsobených přepětím v oblasti pouličního LED osvětlení také ukazuje, že v případě poškození je obvykle zasaženo několik LED svítidel, a ne pouze jedno.

Vyhněte se výpadkům

Naplánujte přepěťovou ochranu

Poškození přepětím se obvykle projevuje částečným nebo úplným výpadkem LED modulů, zničením LED ovladačů, ztrátou jasu nebo výpadkem celé řídicí elektroniky. Také u LED svítidel, která jsou nadále funkční, má přepětí obvykle negativní vliv na životnost.

Vyhněte se zbytečným opravám a zajistěte jejich provozuschopnost. Díky účinnému konceptu přepěťové ochrany, který je přesně přizpůsoben vašim potřebám.

DEHNcord je ideální svodič, který lze ve verzi IP 20 instalovat do kabelové propojovací skříně a ve verzi IP 65 i mimo ni.

Stačí se na nás obrátit a my vám rádi pomůžeme s plánováním.

Ke stažení

Všechny soubory ke stažení naleznete zde:

Contact

Chcete se dozvědět více? Kontaktuje nás.

DEHN s.r.o. - Technická podpora

Phone: +420 222 998 880

back to top