Safety Security Systems
DEHN chrání zabezpečovací systémy

Ochrana zabezpečovacích systémů

Aby zabezpečovací technika fungovala spolehlivě

Protipožární ochrana, ochrana proti vloupání, osvětlení nouzových východů a únikových cest: obecně platí, že elektrické zabezpečovací systémy jsou skutečně spolehlivé pouze tehdy, pokud při bouřkách neselžou. Jestliže blesky a přepětí zničí zabezpečovací systémy a funkce systémů důležitých pro bezpečnost přestanou fungovat, jsou ohroženy lidské životy.

Přepětí mohou vést k planým poplachům a falešným alarmům s vysokými následnými náklady. Proto je nutné zahrnout zabezpečovací systémy do konceptu ochrany před bleskem a přepětím. Pro výrobce, projektanty a montážní firmy je nutností dodržování právních a normativních předpisů.

BLITZDUCTORconnect – dokonale uzpůsobená přepěťová ochrana

Pro optimální dostupnost zabezpečovací techniky

Hlásiče vloupání, hlasová výstražná zařízení, požárně bezpečnostní zařízení, přenosová zařízení – všechny komponenty ohlašují nebezpečí v monitorované oblasti. Musí vždy spolehlivě fungovat. Je třeba se vyvarovat falešných alarmů.

V zabezpečovací technice existuje široká škála informačních a komunikačních technologií s mnoha různými rozhraními a signály. S BLITZDUCTORconnect naleznete vždy tu správnou variantu produktu.

  • Pro co nejvyšší dostupnost zařízení a systémů
  • Pro spolehlivě fungující varování v řídicích technologiích
  • Pro snadnou a praktickou údržbu, a to i na dálku.
  • Pro účinný koncept ochrany budov

Testováno a certifikováno

Bezpečnost bez kompromisů

Společnost DEHN má více než 100 let zkušeností v oblasti ochrany před bleskem a přepětím. Naše kvalitní výrobky jsou ověřeny předními výrobci bezpečnostních hlásičů. Svodiče, které se používají například v požárních hlásičích, hlásičích vloupání a v kamerových systémech, byly podrobeny důkladným kontrolám ve zkušebním a testovacím centru DEHN.

Koncepty ochrany sloužící k ochraně před bleskem a přepětím, uzemnění a vyrovnání potenciálů byly vyvinuty experty společnosti DEHN. Jsou vyzkoušené a prověřené v praxi. Produkty společnosti DEHN jsou certifikovány VdS a vyznačují se vysokou kvalitou, která je neustále zdokonalována.

Contact

Chcete se dozvědět více? Kontaktuje nás.

DEHN s.r.o. - Technická podpora

Phone: +420 222 998 880

back to top