Pasivní ochrana s produkty DEHNcare

Všichni lidé z oboru znají pojem OOPP, osobní ochranné pracovní prostředky. Jak je všeobecně známo, poskytují tyto prostředky spolehlivou ochranu proti elektrickému šoku. Elektrický oblouk je však mnohem nebezpečnější, protože k němu dochází bez varování a jeho průvodními jevy jsou výbušná tlaková vlna a teploty nad 10 000 °C.

Schutzkleidung DEHNcare

Také v tomto případě mohou OOPP pomoci minimalizovat nebo zabránit smrtelným úrazům. Kompletní ochranná sestava se skládá z bundy a kalhot nebo kabátu, rukavic, bezpečnostních bot a helmy včetně obličejového štítu. Všechny materiály musí zpomalovat hoření, být odolné proti teplu, izolační účinky a zakrývat celý povrch kůže.

Vždy mějte na paměti: špatně padnoucí ochranné oblečení vždy představuje bezpečnostní riziko. Dbejte na to, abyste vždy nosili oblečení, které Vám sedí. Zároveň s vyšším pohodlím Vás totiž chrání před úrazy.

Ochranné oblečení DEHNcare® - testováno na ochranu před elektrickým obloukem

Ochranné oblečení DEHNcare se skládá z následujících jednotlivých OOPP částí:  

DEHNcare Schutzhandschuhe

Ochranné rukavice APG

Protective glovesSpeciální střih a měkká, prodyšná kůže uvnitř snižují pocení a zaručují volnost pohybu. Rukavice jsou k dostání i s dlouhým rukávem.

DEHNcare Schutzkleidung

 

Ochranná bunda APJ, kalhoty APT a kabát APC

Protective clothes

Ochranné oblečení se vyznačuje prodyšnou kůží, která zaručuje vysoký komfort při nošení. Všechny tyto oděvy mají zapínaní na suchý a běžný zip a jsou certifikovány v souladu se směrnicí 89/686/EHS a testovány před elektrickým obloukem.

Ochranná bunda a kabát mají na rukou praktické kapsy. Ochranné kalhoty jsou dodávány s páskem a kšandami a mají speciální kapsy pro upevnění chráničů kolen.

DEHNcare Schutzhandschuhe

Ochranný štít APS, bezpečnostní helma ESH U, ochranná kápě APHO

Protective visor

Obličejový štít je k dostání ve 2 verzích, buď s klipy pro připojení do otvorů bezpečnostní helmy pro elektrikáře nebo páskem, který je kompatibilní se všemi standardními bezpečnostními helmami pro elektrikáře (EN 50365).

Ochranná kápě APHO se nosí přes bezpečnostní helmu a poskytuje čelní ochranu pro případ uvolněné energie z rozvaděče a sekundární ochranu v případě odrazu energie a odletujících částí.

Máte další dotazy? Ochotně Vám je zodpovíme na [email protected]

 

Zpět na úvod