DEHN chrání

Ochrana

Dvě slova, jeden velký slib. Motto našeho podniku chápeme jako slib, který pro náš rodinný podnik již po čtyři generace znamená závazek i motivaci současně. Slib, který vůči našim zákazníkům, partnerům a zaměstnancům dodržujeme s náruživostí a odbornou expertízou.

Naše podniková kultura má charakter jak podniku střední velikosti, tak i mezinárodní společnosti. V Německu je naše centrála pevně zakořeněna v Neumarktu v Horní Falci, ale zároveň působíme ve více než 70 zemích po celém světě. Neustále přebíráme roli inovátora a nebojíme se čelit individuálním výzvám trhu, čímž jsme si zajistili vysoké renomé jako spolehlivý dodavatel, obchodní partner a zaměstnavatel.
Úkol, který si společnost DEHN předsevzala, je zajistit bezpečnou ochranu před bleskem a účinky přepětí pro osoby, budovy, elektrické a elektronické přístroje a zařízení. Srdcem i rozumem stejně jako s náruživostí a inovátorským duchem již celá desetiletí posouváme vývoj v oblasti ochrany před bleskem, účinky přepětí a bezpečnosti práce dopředu. Pověst ceněného experta jsme si vydobyli již dávno. Pole naší působnosti, ve kterém se můžeme pochlubit širokou nabídkou systémů, produktů a služeb, zahrnuje oblast ochrany před účinky přepětí, ochranu před bleskem, uzemnění a v neposlední řadě i bezpečnost a ochranu zdraví na pracovišti.

Skupina DEHN v kostce:

  • Rodinný podnik ve 4. generaci od roku 1910
  • 2000 zaměstnanců na celém světě
  • 120 zaměstnanců v produktovém/ tržním managementu a oblasti vývoje/konstrukce
  • 150 učňů
  • 4 000 přístrojů a součástek
  •  Prodej v 70 zemích prováděný obchodními partnery, 23 dceřinými společnostmi a vlastními kancelářemi

 


Více informací: