Řešení pro ropný a plynařský průmysl

Ochrana izolačních přírub a systémů katodické ochrany (ochrana před korozí)

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti ochrany před bleskem pro zařízení procesního průmyslu, neustálé výzkumné činnosti a profesionálním řešením firmy DEHN je možné dosáhnout podstatného snížení rizika škod způsobených bleskem – mimo jiné i na izolačních přírubách a systémech katodické ochrany. Vynucené odstávky zařízení a s tím související výpadky výroby způsobené účinky přepětí bleskového původu lze drasticky redukovat.   

DEHN nabízí široké portfolio osvědčených produktů spolu s ochrannými koncepty vytvořenými přesně podle pořeb zákazníka. V našich moderních laboratořích dokážeme simulovat účinnky blesku. Kontrola a analýza zařízení a systémů na odolnost před účinky blesku je tak velmi snadná a dostupná – a může se konat i s dozorem úředních orgánů.  
Díky naší jedinečné laboratoři rázových proudů jsme schopni nabízet inženýrské a zkušební služby pro optimalizaci individuálních řešení včetně systémových zkoušek kompletního řešení.

Technická podpora

Telefon: +420 222 998 880

Midstream – Transport a skladování

Zařízení pro transport a skladování ropy a plynu musí splňovat přísná bezpečnostní kritéria. DEHN nabízí profesionální ochranné koncepty a vysoce kvalitní produkty.   

Downstream – Zpracování a distribuce

Díky profesionálním ochranným konceptům, řešením a vysoce kvalitním produktům DEHN je zaručeno splnění těch nejpřísnějších nároků kladených na bezpečnost rafinerií a distribuci.