DEHNselect SPD Tool - Výběr ochranných přístrojů

Praktický - profesionální – snadné používání

DEHNselect SPD Tool

Nový modul DEHNselect SPD umožňuje stanovení a výběr všech nezbytných produktů pro zajištění vnitřní ochrany před bleskem a účinky přepětí. Výsledkem je strukturovaný plán s výkazem výrobků. Modul dále umožňuje rychlý online přístup k dokumentaci vybraných produktů jako jsou např. bezpečnostní technické listy a montážní návody

Práce s modulem DEHNselect SPD je velmi jednoduchá a možná i bez předchozích znalostí softwaru nebo speciálního školení. Práci s programem  usnadňuje uživatelsky přívětivé rozhraní. 

Praktičnost a snadné ovládání této elektronické pomůcky pro projektování a správný výběr produktů ocení zejména projektanti, elektroinstalatéři a všichni ostatní odborníci působící v oblasti ochrany před bleskem. Profesionální realizace konceptu přepěťové ochrany je díky tomuto softwaru nyní podstatně snazší.

 

 

Ke stažení:Stáhnout DEHNsupport Toolbox [300 MB] (.exe-Datei)
Upozornění: Soubor ke stažení obsahuje všechny moduly softwaru DEHNsupport. Držitelé licence mohou používat všechny moduly v plném rozsahu. Pro osoby, které licenci nemají, je v plné verzi k dispozici pouze modul DEHNselect SPD, u všech ostatních modulů se jedná o demoverze.

 


Vzhledem k mezinárodním požadavkům je softwarový modul DEHNselect SPD vícejazyčný a lze jej používat v mezinárodním rámci.