DEHNcare visor - obličejový štít s průhlednou ochranou brady

Spolehlivá ochrana před účinky elektrického oblouku

Dokonalá viditelnost – nemlží se! Obličejový štít se díky své průhledné ochraně brady vyznačuje neomezeným polem vidění. Speciální povrchová úprava zajišťuje, že štít se nemlží ani v horkém a vlhkém prostředí. 

The visor with Energy Block 

Dokonalá viditelnost
Neomezené pole vidění, nemlží se, jasné barvy a vysoká propustnost světla. Zkrátka: pohodlná a bezpečná práce. 

Ochrana před elektrickým obloukem
V případě vzniku elektrického oblouku Vás štít spolehlivě ochrání před popáleninami druhého stupně a odletujícími částmi. 

DEHNcare APS-TVíce bezpečí při každodenní práci

Jistější rozpoznání barev: barevné rozlišení je o dva světelné stupně lepší, což usnadňuje bezpečnější rozlišení barev - podstatná výhoda v případě kabelů. 

Nemlží se: speciální prémiová povrchová úprava štítu je trvalá a štít tak není nutné ošetřovat dalšími prostředky. Obličejový štít se nemlží a chrání proti UV a infračervenému záření.

Více bezpečí v případě vzniku elektrického oblouku  

Obličejový štít Vás spolehlivě ochrání před popáleninami druhého stupně a odletujícími částmi. 

Šetří náklady

Štíty bezpečnostních helem pro elektrikáře se pro dosažení správného tvaru při výrobě často ohýbají. Původní plochý materiál je tak vystaven pnutí, které může vést ke stárnutí materiálu a vzniku trhlin. Obličejový štít tak musí být vyměňován častěji.

Štít DEHNcare APS Visor je jiný!  Materiál z nanočástic se vyrábí speciální metodou, kdy se odlévá přímo do správného tvaru. Díky tomu je vysoce odolný.  
Dobré vědět: případné poškrábání štítu nesnižuje jeho ochranné vlastnosti!